Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achizitie de consumabile si pompe pentru monitorizarea glicemiei
- Număr anunț
- CN1080161
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.575.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.564.758,50 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2025 11:48
- Anunț de atribuire
- CAN1149061
- Termen limită
- 19.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 242156-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242257
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242257.pdf
- formulare_furnizare.doc.p7s
- model acord cadru de furnizare.doc.p7s
- model contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 2.564.758,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Set initiere pompa insulina fara fir | — | DEYAN KRAFT MEDICAL | 1.043.698,50 RON |
| 2 | Dispozitiv de livrare insulina fara fir-POD | — | — | |
| 3 | Initiere sistem de pompa de insulina cu senzori de monitorizare… | — | MEDTRONIC ROMANIA | 1.521.060 RON |
| 4 | Consumabile sisteme de pompa de insulina cu senzori de monitori… | — | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Valoare atribuită
2.564.758,50 RON
din 2.575.450 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 10.691,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.