Atribuită
Anunț de participare
Solutii pentru tratamentul de supleere a functiei renale la bolnavii cu insuficienta renala cronica
- Număr anunț
- CN1080143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- TRANSMEDIC IMPEX SRL (CUI 34725178)
- Cod CPV
- 33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224.550 RON
- Valoare atribuită
- 447.800 RON
- Data publicării
- 11.04.2025 11:41
- Anunț de atribuire
- CAN1149087
- Termen limită
- 14.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242410
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1242410.pdf
- Model acord-cadru LD Solutii PN DIALIZA.doc.p7m
- Model contract subsecvent LD Solutii PN DIALIZA.doc.p7m
- Sectiunea II CAIET DE SARCINI LD SOLUTII PN DIALIZA.doc.p7m
- Sectiunea-III-Formulare-si-modele-documente.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSMEDIC IMPEX SRL CUI RO34725178
Valoare atribuită
447.800 RON
din 224.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro