Acasă · Licitații
· Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
,,Servicii de asigurare a curățeniei: : Servicii de igienizare si asigurare a curățeniei: Spatiile de servicii A3 – Subsectiunea Nusfalau – Suplacu de Barcau km 69+150 CaleaI / Calea II”
- Număr anunț
- CN1060982
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- DAMIAN CLEANING SERVICES S.R.L. (CUI 44400114)
- Cod CPV
- 90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512.233,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.809.345,87 RON
- Data publicării
- 22.10.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121140
- Termen limită
- 23.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 206-646931
- Documentație de atribuire
- DF1193960
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru model_signed.pdf
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- Contract subsecvent model_signed.pdf
- FisaDate_DF1193960.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni pt ofertanti_signed.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAMIAN CLEANING SERVICES S.R.L. CUI 44400114
Terți susținători 1
EXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L. CUI RO 25684397
Subcontractanți 1
MARION GRUP SRL CUI 16390660
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUP VELSTAND SRL CUI 28553116
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BLA SHINE SRL CUI RO30981661
Valoare atribuită
2.809.345,87 RON
din 1.512.233,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro