Anulată
Anunț de participare
Elaborare documentație tehnică Studiu de Fezabilitate (SF) pentru Obiectivul „Orbital București Drumul Radial 3 (DR 3- Giulesti Expres)”
- Număr anunț
- CN1060987
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Bucuresti (CUI 25093188)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.134.334,17 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 22.10.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148204
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 11.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 206-647202
- Documentație de atribuire
- DF1194028
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la documentatia de atribuire.pdf
- Anexa 4_Ghid_implementare_SF semnat.pdf
- Caiet de sarcini DR3.pdf
- DR3_Analiza de favorabilitate_iulie_2023_v8.pdf
- FisaDate_DF1194028.pdf
- FORMULARE DR3_rev1.docx.p7s
- Model Contract SF DR3.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Asociați 3
PRIMACONS GROUP SRL CUI RO3146737
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
TOTAL ROAD SRL CUI 17918608
Subcontractanți 12
ARTEHNIS TOPO CAD S.R.L. CUI 44968417
AV TRANSPORT PLANNING SRL CUI RO25826084
COMPLEX DESIGN SRL CUI 32969389
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
EAST WATER DRILLINGS SRL CUI RO 28694883
GEOSTUD SRL CUI RO 13840425
HOSILVA SRL CUI 27740990
INFRASTRUCTURE SOLUTIONS & DESIGN CUI RO41360449
MUZEUL NATIONAL AL UNIRII ALBA IULIA CUI 4331457
PROSPECT TECHNICAL STUDIES S.R.L. CUI 41476266
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
ZOORK S.R.L. CUI 37836928
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
Terți susținători 1
PERFECT CONSULT EUROPE SRL CUI RO 28924990
Subcontractanți 7
CP MED LABORATORY SRL CUI RO18833542
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
GRAPHEIN TOPO S.A. CUI RO33062409
MONDEV REAL ESTATE SRL CUI 36277500
PROTELCO SA CUI 8606690
STEERFORTH CONSULT S.R.L. CUI RO17207281
UNIVERSITATEA ''DUNAREA DE JOS'' DIN GALATI CUI 3127522
Terți + subcontractanți 1
SPECIALIST CONSULTING SRL CUI RO19019918
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
YUKSEL PROJE A.S. CUI 38861
Subcontractanți 7
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
ELECTRONIC SOLUTIONS SRL CUI RO 1583808
GRAPHEIN TOPO S.A. CUI RO33062409
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA CUI 4417192
PROTELCO SA CUI 8606690
TRAFFIC PLAN S.R.L. CUI 28144065
VIBROCOMP SRL CUI RO21480386
Valoare estimată
21.134.334,17 RON
Deschise acum pe acest cod
8 licitații deschise pe 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de con…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.