Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Furnizare echipamente medicale în cadrul proiectului ,,Dezvoltarea infrastructurii medicale ambulatorie în Spitalul Clinic Dr. Victor Gomoiu”

Număr anunț
CN1080188
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319.000 RON
Valoare atribuită
311.270 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
15.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1149692
Termen limită
19.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
246156-2025
Documentație de atribuire
DF1242553

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

311.270 RON

din 319.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 7.730 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.