Anulată Anunț de participare

Servicii de dezvoltare și implementare destinate extinderii sistemului informatic existent și furnizare echipamente hardware - în cadrul proiectului ” Îmbunătățirea infrastructurii digitale a Direcției de Sănătate Publică Dâmbovița”

Număr anunț
CN1080124
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352.702 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
14.04.2025 11:48
Anunț de atribuire
CAN1150416
Termen limită
30.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
242782-2025
Documentație de atribuire
DF1242354

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 2.352.702 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Infrastructura de retea 145.403 RON Anulat
2 Echipamente hardware si software 677.299 RON Anulat
3 Servicii dezvoltare Soft Management Integrat 1.530.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.