Atribuită Anunț de participare

Achiziționare lucrări pentru obiectivul de investiții ”Creșterea eficienței energetice și gestionarea inteligentă a energiei în clădirea publică situată în Vaslui, str. Biruinței, în care funcționează centrul de zi pentru persoane de vârsta a III a , Sfântul Nicolae”

Număr anunț
SCN1133521
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
CROWD SPAL SRL (CUI 27072688)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638.294,57 RON
Valoare atribuită
713.831,86 RON
Data publicării
24.10.2023 16:27
Anunț de atribuire
SCNA1097094
Termen limită
16.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1194403

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CROWD SPAL SRL CUI RO 27072688
Subcontractanți 2
EDUALIV SERV SRL CUI RO 28781580
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
EDUALIV SERV SRL CUI RO 28781580
ELDAC GRUP SRL CUI RO 830519

Valoare atribuită

713.831,86 RON

din 638.294,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.