Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,4% sub estimat

’’Furnizarea produselor IT pentru laboratoarele de informatică și a echipamentelor TIC pentru unitățile de învățământ din orașul Negrești Oaș, județul Satu Mare’’ Mare”

Număr anunț
CN1080171
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
INTELLI TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 49892670)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.831.655 RON
Valoare atribuită
1.688.550 RON 40,4% sub estimat
Data publicării
15.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156024
Termen limită
12.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
246280-2025
Documentație de atribuire
DF1242328

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Terți susținători 1
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.688.550 RON

din 2.831.655 RON estimat 40,4%

Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 1.143.105 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.