Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,5% sub estimat

Achiziție echipamente medicale oftalmologie - Lot 1, in cadrul proiectului: ,,Reabilitarea, modernizarea si echiparea Ambulatoriului de Specialitate din cadrul Spitalului Municipal Caracal”

Număr anunț
CN1080226
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279.397,95 RON
Valoare atribuită
182.900 RON 34,5% sub estimat
Data publicării
16.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156469
Termen limită
22.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
248008-2025
Documentație de atribuire
DF1242599

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

182.900 RON

din 279.397,95 RON estimat 34,5%

Adjudecat la 65,5% din estimat · economie 96.497,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.