Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare materiale de laborator AP ATI/PN Arsi
- Număr anunț
- CN1080183
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.500 RON
- Valoare atribuită
- 59.500 RON
- Data publicării
- 15.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149462
- Termen limită
- 26.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 245163-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242499
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 59.500 RON Adjudecat: 59.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VÂRFURI DE REACȚIE | 32.000 RON | — | |
| 2 | HÂRTIE TERMICĂ | 27.500 RON | SYNTTERGY CONSULT | 59.500 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
59.500 RON
din 59.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro