Atribuită
Anunț de participare
TESTE URINI COMPATIBILE SAU ECHIVALENTE CU ANALIZORUL URIT 500B
- Număr anunț
- CN1061115
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 24.10.2023 07:08
- Anunț de atribuire
- CAN1117548
- Termen limită
- 29.11.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1194115
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
4.200 RON
din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro