Atribuită
Anunț de participare
Achiziţia publică de servicii de introducere a sistemului de plată prin terminal electronic de acceptare a cardurilor la punctul de încasare - EFT - POS (Electronic fund transfer at Point of Sale) şi ON-LINE, pentru încasarea tarifelor percepute de ONRC prin intermediul cardurilor de debit şi a cardurilor de credit
- Număr anunț
- CN1061108
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- CEC BANK SA (CUI 361897)
- Cod CPV
- 66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080.417 RON
- Valoare atribuită
- 1.103.062,41 RON
- Data publicării
- 25.10.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121036
- Termen limită
- 23.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 208-654761
- Documentație de atribuire
- DF1194131
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-signed.pdf
- Caiet de sarcini.odt.p7s
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- Contract subsecvent-signed.pdf
- FisaDate_DF1194131.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Formulare-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEC BANK SA CUI RO361897
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BANCA COMERCIALA ROMANA SA CUI 361757
Valoare atribuită
1.103.062,41 RON
din 1.080.417 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro