Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,7% sub estimat
Sistem miscare si analiza detectori CR39
- Număr anunț
- CN1080320
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. (CUI 15078059)
- Cod CPV
- 38436000-0 · Agitatoare si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522.036,80 RON
- Valoare atribuită
- 100.888 RON 80,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151876
- Termen limită
- 28.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 251306-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242854
Documente
Documentația de atribuire
- 250410_Formulare_sistem analiza_final.docx.p7s
- Caiet de sarcini_Sistem de miscare si analiza detectori CR39.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242854.pdf
- Formular de contract_Sistme de miscare si analiza CR39.pdf.p7s
- Instructiuni catre ofertanti_Sistem de miscare si analiza CR39.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. CUI RO 15078059
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HISTERESIS SRL CUI 22677832
Valoare atribuită
100.888 RON
din 522.036,80 RON estimat
80,7%
Adjudecat la 19,3% din estimat · economie 421.148,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.