Atribuită Anunț de participare

Sisteme de pungi pentru colectarea sangelui total si pentru realizarea de pool (amestec) unitati trombocitare obtinute, cu echipamentul/le automat/e de procesare a sangelui (2 loturi),

Număr anunț
CN1061074
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33141613-0 · Pungi pentru recoltarea sangelui (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.828.830 RON
Valoare atribuită
63.828.830 RON
Data publicării
25.10.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1118130
Termen limită
27.11.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 208-656665
Documentație de atribuire
DF1194164

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 63.828.830 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem de pungi pentru colectarea sangelui total, compatibil cu…
2 Sistem de pungi pentru realizarea de pool (amestec) unitati tro… CHRONOS TRADE MEDICAL S.R.L. 63.828.830 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

63.828.830 RON

din 63.828.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.