În evaluare
Anunț de participare
Furnizare piese auto si servicii de reparatii si întreţinere a ambulanţelor/autovehiculelor
- Număr anunț
- CN1080257
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.932.500 RON
- Data publicării
- 16.04.2025 13:00
- Termen limită
- 21.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 248662-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242626
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BEST AUTOBILD SERVICE SRL CUI RO26523518
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL NET SRL CUI 20549586
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BEST AUTOBILD SERVICE SRL CUI RO26523518
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.