Atribuită Anunț de participare

Achiziţie servicii de reparare şi întreţinere preventivă şi operativă a echipamentului medical de imagistică Philips INGENIA 3.0 T

Număr anunț
CN1080250
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049.999,76 RON
Valoare atribuită
1.312.499,70 RON
Data publicării
16.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150300
Termen limită
22.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
249909-2025
Documentație de atribuire
DF1242661

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.312.499,70 RON

din 1.049.999,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.