Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,8% sub estimat
Acord-cadru Produse lactate
- Număr anunț
- CN1061042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- ILVAS SA (CUI 2433906)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.443.000 RON
- Valoare atribuită
- 810.660 RON 43,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120465
- Termen limită
- 27.11.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 208-656745
- Documentație de atribuire
- DF1194135
Documente
Documentația de atribuire
- AC si contract subsecvent alimente-2024-semnat.docx.p7m
- Caiet sarcini lactate-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1194135.pdf
- FORMULARE lactate-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (8)
Adjudecat: 810.660 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lapte de consum 1.8% | — | — | |
| 2 | Lapte batut / Sana | — | — | |
| 3 | Branza de vaci | — | — | |
| 4 | Smantana | — | — | |
| 5 | Unt de masa 65% | — | — | |
| 6 | Telemea de vaca sarata | — | ILVAS | 471.024 RON |
| 7 | Cas de vaca | — | — | |
| 8 | Cascaval | — | ELLY FOOD TRADIŢIONAL | 339.636 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELLY FOOD TRADIŢIONAL SRL CUI 34183336
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Valoare atribuită
810.660 RON
din 1.443.000 RON estimat
43,8%
Adjudecat la 56,2% din estimat · economie 632.340 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.