Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN ARIA ADMINISTRATIV TERITORIALĂ A ORAȘULUI PANTELIMON

Număr anunț
CN1080354
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON (CUI 4420759)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L (CUI 15475580)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.170.790,44 RON
Valoare atribuită
7.149.763,25 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
18.04.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1150274
Termen limită
20.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
254833-2025
Documentație de atribuire
DF1242968

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
CORVIN DESIGN SRL CUI RO 24299482

Valoare atribuită

7.149.763,25 RON

din 7.170.790,44 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 21.027,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.