Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare produse alimentare de baza
- Număr anunț
- CN1080346
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- IRINEL SRL (CUI 190258)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.904,10 RON
- Valoare atribuită
- 149.152,55 RON
- Data publicării
- 18.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1149900
- Termen limită
- 21.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 257738-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243000
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD - CADRU + subsecvent 2025-semnat.doc.p7m
- Caiet_de_sarcini_produse_alimentare_de_baza 2025-semnat.doc.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1243000.pdf
- FORMULARE -semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRINEL SRL CUI RO190258
Valoare atribuită
149.152,55 RON
din 77.904,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro