Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Dispozitive fixe pentru investigarea infractiunilor informatice
- Număr anunț
- CN1080333
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.358.819,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.298.955 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154131
- Termen limită
- 26.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 254147-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243087
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specificatie tehnica_semnat.pdf
- FisaDate_DF1243087.pdf
- Formulare_semnat.pdf
- Proiect de contract_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
1.298.955 RON
din 1.358.819,70 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 59.864,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.