Atribuită Anunț de participare

Contract de furnizare echipamente IT,licente si accesorii in cadrul proiectului " Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unitatilor de invatamant preuniversitar si a unitatilor conexe din orasul Intorsura Buzaului, judetul Covasna", finantat prin fonduri PNRR, , Componenta C15-Educatie.

Număr anunț
CN1061193
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540.421,13 RON
Valoare atribuită
1.540.421 RON
Data publicării
27.10.2023 17:01
Anunț de atribuire
CAN1121141
Termen limită
05.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 209-658850
Documentație de atribuire
DF1194537

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.540.421 RON

din 1.540.421,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.