Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat

Furnizare bioimprimantă 3d, robot interactiv și microscoape optice

Număr anunț
CN1080436
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
INOVUM SRL (CUI 28310745)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.582.200 RON
Valoare atribuită
1.474.100 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
22.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1151914
Termen limită
02.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
259582-2025
Documentație de atribuire
DF1243041

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.582.200 RON Adjudecat: 1.474.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 BIOIMPRIMATA 3D 800.000 RON INOVUM 697.000 RON ↓12,9%
2 Robot interactiv 182.200 RON S.C. IRIS Robotics SRL S.R.L. 182.200 RON
3 Microscoape optice 600.000 RON S.C. APEL LASER S.R.L. 594.900 RON ↓0,8%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIS ROBOTICS SRL CUI RO37714467
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745

Valoare atribuită

1.474.100 RON

din 1.582.200 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 108.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.