Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 94,0% sub estimat
ECHIPAMENTE SOFTWARE
- Număr anunț
- CN1080397
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666.765 RON
- Valoare atribuită
- 40.250 RON 94,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1165128
- Termen limită
- 28.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 257158-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242920
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242920.pdf
- Formulare si declaratii.pdf.p7s
- Informari pentru ofertanti.pdf.p7s
- Recomandari-riscuri.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
40.250 RON
din 666.765 RON estimat
94,0%
Adjudecat la 6,0% din estimat · economie 626.515 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.