Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente ITS si TIC, inclusiv lucrari conexe (proiectare, asistenta tehnica, montaj si punerea in functiune), in cadrul proiectului nr C10-I1.2-542 „ Solutii ITS si TIC pentru transportul urban la nivelul municipiului Hunedoara”
- Număr anunț
- CN1080399
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- MEMORY SRL (CUI 10694678)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.204.456,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.203.594 RON
- Data publicării
- 18.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152918
- Termen limită
- 27.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 256025-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242905
Documente
Documentația de atribuire
- ANCPI pentru CU-semnat.pdf.p7s
- CS_LOT 1_ITS-semnat.PDF.p7s
- CS_LOT 2_TIC-semnat.pdf.p7s
- CU Solutii ITS si TIC-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242905.pdf
- Fise tehnice ITS pdf semnate.zip.p7s
- Fise tehnice TIC pdf semnate.zip.p7s
- Model contract_ nr 31262.pdf.p7s
- Modele formulare _ITS si TIC-semnat.doc.p7s
- Propunere tehnica -model-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.204.456,10 RON Adjudecat: 2.203.594 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | _ Componenta 1_ITS | 653.385,23 RON | PRODATA MOBILITY RO,Memory | 653.078 RON |
| 2 | _Componenta 2_TIC | 1.551.070,87 RON | PRODATA MOBILITY RO,Memory | 1.550.516 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEMORY SRL CUI RO 10694678
Asociați 1
PRODATA MOBILITY RO S.R.L. CUI 33839433
Valoare atribuită
2.203.594 RON
din 2.204.456,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro