Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Implanturi si consumabile dentare

Număr anunț
CN1080395
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
GURSK MEDICA SRL (CUI 25629635)
Cod CPV
33132000-4 · Implanturi dentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613.424,78 RON
Valoare atribuită
600.143,50 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
18.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150149
Termen limită
21.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
257472-2025
Documentație de atribuire
DF1242894

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 613.424,78 RON Adjudecat: 600.143,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Implanturi dentare 1 288.000 RON Megagen Dental Implant 287.986 RON
2 Implanturi dentare 2 307.750 RON Gursk Medica 307.004,50 RON ↓0,2%
3 Instrumentar 6.325 RON
4 Freze 1.490 RON
5 Consumabile dentare 1.159,78 RON TEHNICAL DENT 5.153 RON
6 Ace 2.460 RON Anulat
7 Dinți 6.240 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNICAL DENT S.R.L. CUI RO 11758273
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GURSK MEDICA SRL CUI RO 25629635
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

600.143,50 RON

din 613.424,78 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 13.281,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.