Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
ACORD CADRU DE FURNIZARE Consumabile Medicale necesare Unitatii de Primiri Urgente/ATI necesare pentru unitatea sanitara SJU "Dr. Pompei Samarian" Calarasi, conform caiet de sarcini atasat in SEAP
- Număr anunț
- CN1080390
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.437.760 RON
- Valoare atribuită
- 54.281.800 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158375
- Termen limită
- 19.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 258065-2025
- Documentație de atribuire
- DF1242881
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242881.pdf
- Formular Consumabile Medicale.pdf.p7s
- Formular tehnic Consumabile Medicale - UPU.doc.p7s
- model ACORD Cadru de furnizare CONS.MEd.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT CONS.MED UPU.pdf.p7s
DUAE
Loturi (10)
Adjudecat: 54.281.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr. 1 INTUBATIE SI RESUSCITARE, conform caiet de sacini ata… | — | — | |
| 2 | Lot nr. 2 MONITORIZARE PACIENT, conform caiet de sacini atasat … | — | — | |
| 3 | Lot nr.3 IMOBILIZARE SI PRIM AJUTOR IN URGENTA, conform caiet d… | — | — | |
| 4 | Lot.nr. 4 PANSAMENTE SI MATERIALE CONSUMABILE DE FIXARE AUTOADE… | — | — | |
| 5 | Lot.nr. 5 PANSAMENTE INTERVENTIE ARSURI, conform caiet de saci… | — | NOVOMED INTERNATIONAL SRL | 54.281.800 RON |
| 6 | Lot.nr. 6 MATERIAL MOALE, conform caiet de sacini atasat in SE… | — | — | |
| 7 | Lot.nr. 7 IGIENA IN URGENTA conform caiet de sacini atasat in … | — | — | |
| 8 | LOT nr.8 TRUSE STERILE PENTRU INTERVENTII SPECIFICE conform c… | — | — | |
| 9 | LOT nr.9 ETICHETE AUTOADEZIVE PENTRU MEDICAMENTE conform ca… | — | — | |
| 10 | Lot nr. 10 CONSUMABILE MACERABILE REZIDUURI BIOLOGICE PACIENT … | — | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVOMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 31266046
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Valoare atribuită
54.281.800 RON
din 65.437.760 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 11.155.960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.