Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de procesare a tranzactiilor electronice (inasari/plati) pentru platforma vânzare produse loto online, pentru o perioadă de 12 luni

Număr anunț
CN1061255
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
CEC BANK SA (CUI 361897)
Cod CPV
66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447.477,93 RON
Valoare atribuită
446.846,40 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
27.10.2023 09:20
Anunț de atribuire
CAN1119876
Termen limită
27.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1194724

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEC BANK SA CUI RO361897

Valoare atribuită

446.846,40 RON

din 447.477,93 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 631,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.