Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat

Elaborare documentatie de proiectare faza SF pentru Montare de Fibra Optica (FO) și comunicații NOC în stații de transformare în cadrul „Proiect de Interes Comun de Modernizare a rețelei de energie electrică - CARMEN (Carpathian Modernization of Energy Network)”

Număr anunț
CN1061226
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
ROMPROIECT ELECTRO SRL (CUI 13823815)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.833.993 RON
Valoare atribuită
2.473.000 RON 12,7% sub estimat
Data publicării
28.10.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1124079
Termen limită
07.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 210-662115
Documentație de atribuire
DF1194472

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
GEOCADEX SRL CUI 23829530
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.473.000 RON

din 2.833.993 RON estimat 12,7%

Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 360.993 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.