- Număr anunț
- CN1080491
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.637 RON
- Valoare atribuită
- 547.316,80 RON
- Data publicării
- 24.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152853
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 265137-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243229
Documente
Documentația de atribuire
- 03_LD_2025_Caiet_sarcini-semnat.pdf.p7m
- 03_LD_2025_Formular_oferta_financiara-semnat.doc.p7m
- 03_LD_2025_Formular_oferta_tehnica-semnat.doc.p7m
- 03_LD_2025_Model_acord_cadru-semnat.pdf.p7m
- 03_LD_2025_Model_Contract_subsecvent-semnat.pdf.p7m
- 03_LD_2025_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1243229.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL CUI RO 6779601
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELGROS CASH & CARRY SRL CUI RO11805367
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
HARPEK SRL CUI RO3871130
Asociați 1
NORVIA MEAT DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO33147564
Valoare atribuită
547.316,80 RON
din 429.637 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro