Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat

Achizitie INSTALAȚII DE VENTILARE cu montaj în cadrul proiectului “Dotarea Serviciului Anatomie Patologie al Spitalului Clinic Județean Mureș” Cod Proiect: 327798

Număr anunț
CN1080472
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
ARMINCO BMC SRL (CUI 28841925)
Cod CPV
42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154.995,53 RON
Valoare atribuită
1.020.000 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
24.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157062
Termen limită
28.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
265080-2025
Documentație de atribuire
DF1243290

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARMINCO BMC SRL CUI RO 28841925
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SEIV INSTAL SRL CUI RO17658796

Valoare atribuită

1.020.000 RON

din 1.154.995,53 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 134.995,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.