Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,3% sub estimat

Echipamente medicale Laborator de Balneologie, Medicină Fizică si Recuperare medicală

Număr anunț
CN1080459
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL MEDICAL SRL (CUI 23125160)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989.600 RON
Valoare atribuită
561.465 RON 43,3% sub estimat
Data publicării
23.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157004
Termen limită
02.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
261045-2025
Documentație de atribuire
DF1243073

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (12)

Estimat: 989.600 RON Adjudecat: 561.465 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat unde scurte 80.000 RON UNIVERSAL MEDICAL S.R.L. 377.400 RON
2 Aparat ultrasunet 46.400 RON
3 Aparat electroterapie cu 4 canale 163.200 RON
4 TECAR 56.000 RON ICEMED 184.065 RON
5 Aparat terapie unde de soc focusate 140.000 RON Anulat
6 Aparat cu unde de soc radiale 73.000 RON Anulat
7 Aparat terapie laser de inalta intensitate cu scanner 178.000 RON Anulat
8 Aparat laser 35.000 RON
9 Baie galvanica 120.000 RON
10 Aparat drenaj linfatic 29.000 RON
11 Bicicleta medicala 33.000 RON
12 Bicicleta medicala orizontala 36.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL MEDICAL SRL CUI RO 23125160
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICEMED SRL CUI RO 12854082
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

561.465 RON

din 989.600 RON estimat 43,3%

Adjudecat la 56,7% din estimat · economie 428.135 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.