Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat

Furnizare 2 aeronave ultrausoare

Număr anunț
CN1080454
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
MOA-BOATS SRL (CUI 3838665)
Cod CPV
34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840.000 RON
Valoare atribuită
418.950 RON 50,1% sub estimat
Data publicării
23.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152172
Termen limită
27.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
261382-2025
Documentație de atribuire
DF1243162

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOA-BOATS SRL CUI RO3838665

Valoare atribuită

418.950 RON

din 840.000 RON estimat 50,1%

Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 421.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.