Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,5% sub estimat
ACORD-CADRU DE FURNIZARE ECHIPAMENTE DE COMUNICATII DE ACCES
- Număr anunț
- CN1080534
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- METAMINDS S.A. (CUI 34770594)
- Cod CPV
- 32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.460.530 RON
- Valoare atribuită
- 5.152.500 RON 45,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2025 12:35
- Anunț de atribuire
- CAN1158727
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 266693-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243408
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1243408.pdf
- SECTIUNEA III CAIET DE SARCINI ECHIPAMENTE DE COMUNICATII.docx.p7s
- SECTIUNEA IV Model ACORD CADRU ANEXA I ECHIPAMENTE DE COMUNICATII.docx.p7s
- SECTIUNEA IV Model Acord Cadru_Anexa II contract subsecvent ECHIPAMENTE DE COMUNICATII.docx.p7s
- SECTIUNEA IV MODEL Acord cadru ECHIPAMENTE DE COMUNICATII.docx.p7s
- SECTIUNEA V_Formular 11 Propunere tehnica_LOT 1.docx.p7s
- SECTIUNEA V_Formular 11 Propunere tehnica_LOT 2.docx.p7s
- SECTIUNEA V_Formular 11 Propunere tehnica_LOT 3.docx.p7s
- SECTIUNEA V Formulare ECHIPAMENTE DE COMUNICATII.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 9.460.530 RON Adjudecat: 5.152.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ABONAT OUTDOOR HIGH GAIN | 1.345.950 RON | Anulat | — |
| 2 | ECHIPAMENT GSM | 5.427.810 RON | METAMINDS | 3.255.000 RON ↓40,0% |
| 3 | ECHIPAMENT SWITCH INDUSTRIAL CU PoE | 2.686.770 RON | FELIX TELECOM | 1.897.500 RON ↓29,4% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METAMINDS S.A. CUI 34770594
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
BIDNET TELECOM SRL CUI RO 24922229
Asociați 1
CXR ANDERSON JACOBSON CUI FR06785754706
Valoare atribuită
5.152.500 RON
din 9.460.530 RON estimat
45,5%
Adjudecat la 54,5% din estimat · economie 4.308.030 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.