Atribuită Anunț de participare

Piese de schimb mecanice pentru autobuze Mercedes-Benz Citaro 0530 Euro 3 si Euro 4

Număr anunț
CN1061332
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.569.323,96 RON
Valoare atribuită
35.855.882,23 RON
Data publicării
01.11.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1120721
Termen limită
05.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 212-669015
Documentație de atribuire
DF1194757

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 35.855.882,23 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furtunuri, tevi si racorduri, 4. Volane, coloane şi cutii de di… DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA 10.086.447,12 RON
10 Garnituri de etanşare, 12. Echipament electric pentru motoare ş… DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA 25.769.435,11 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
OZ HICRET SRL CUI RO31972114

Valoare atribuită

35.855.882,23 RON

din 27.569.323,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.