Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuția lucrărilor pentru realizarea obiectivului de investiție «ÎNFIINȚARE SISTEM DE ALIMENTARE CU APĂ ÎN COMUNA GÂRCENI, JUDEȚUL VASLUI»

Număr anunț
SCN1133959
Autoritate contractantă
COMUNA GIRCENI (PRIMARIA GIRCENI) (CUI 4359652)
Furnizor / câștigător
ENERGOCONSTRUCT SRL (CUI 3337028)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.834.900 RON
Valoare atribuită
5.789.896,23 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
01.11.2023 10:10
Anunț de atribuire
SCNA1097990
Termen limită
20.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1195145

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ENERGOCONSTRUCT SRL CUI RO 3337028
Asociați 1
CONALID SRL CUI RO 10844872
Subcontractanți 2
RIVA SYSTEMS SRL CUI 33983780

Valoare atribuită

5.789.896,23 RON

din 5.834.900 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 45.003,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.