Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,7% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul de investiție ,,REABILITAREA TERMICĂ ȘI ENERGETICĂ A OBIECTIVULUI EDUCAȚIONAL ȘCOALA PRIMARĂ SUSENI, COMUNA BĂCANI, JUDEȚUL VASLUI"

Număr anunț
SCN1133958
Autoritate contractantă
COMUNA BACANI (CUI 3394120)
Furnizor / câștigător
ENERGOCONSTRUCT SRL (CUI 3337028)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.907.699,49 RON
Valoare atribuită
2.239.933,15 RON 42,7% sub estimat
Data publicării
01.11.2023 10:03
Anunț de atribuire
SCNA1096972
Termen limită
23.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1195142

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOCONSTRUCT SRL CUI RO 3337028
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.239.933,15 RON

din 3.907.699,49 RON estimat 42,7%

Adjudecat la 57,3% din estimat · economie 1.667.766,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.