Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,1% sub estimat

Echipamente IT&C in cadrul proiectului „SAGA – Cooperare regională pentru prevenirea şi lupta împotriva infracţionalităţii transfrontaliere România-Ucraina”

Număr anunț
CN1061397
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 25146010)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.294,11 RON
Valoare atribuită
70.390 RON 26,1% sub estimat
Data publicării
01.11.2023 08:21
Anunț de atribuire
CAN1116777
Termen limită
16.11.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1195116

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 95.294,11 RON Adjudecat: 70.390 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PC ALL IN ONE - 4 buc 24.873,96 RON Anulat
2 MULTIFUNCȚIONALA A3 - 2 buc 33.109,24 RON
3 DISPOZITIV DE STOCARE ATAȘAT LA REȚEA - NAS - 3 buc 37.310,91 RON SAFETY TECHNOLOGY 70.390 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

70.390 RON

din 95.294,11 RON estimat 26,1%

Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 24.904,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.