Atribuită Anunț de participare

Delegarea gestiunii serviciului de salubrizare al Comunei Lupeni

Număr anunț
CN1080687
Autoritate contractantă
Comuna Lupeni (CUI 4368049)
Furnizor / câștigător
RDE HARGHITA SRL (CUI 6582234)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.306.001,15 RON
Valoare atribuită
2.306.001,15 RON
Data publicării
30.04.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1149869
Termen limită
30.05.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
280933-2025
Documentație de atribuire
DF1243443

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.306.001,15 RON

din 2.306.001,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.