Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,1% sub estimat
Activităţi specifice etapei de conservare pentru mina Dealu Negru Inferior şi cariera Ostra, judetul Suceava, aprobate la închidere prin Hotărâri de Guvern
- Număr anunț
- CN1080655
- Autoritate contractantă
- CONVERSMIN S.A. (CUI RO14923006)
- Cod CPV
- 71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055.244 RON
- Valoare atribuită
- 810.992,12 RON 23,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173228
- Termen limită
- 29.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 277281-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243558
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ICG CENTURION SOLUTIONS S.R.L. CUI 39107879
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ICG CENTURION SOLUTIONS S.R.L. CUI 39107879
Valoare atribuită
810.992,12 RON
din 1.055.244 RON estimat
23,1%
Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 244.251,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.