Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,9% sub estimat

ALIMENTE - CARNE SI PRODUSE DIN CARNE

Număr anunț
CN1080638
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
MATRA SRL (CUI 6287579)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164.700 RON
Valoare atribuită
99.036 RON 39,9% sub estimat
Data publicării
29.04.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1150694
Termen limită
11.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
275290-2025
Documentație de atribuire
DF1243583

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (12)

Estimat: 5.400 RON Adjudecat: 99.036 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 carne de pasare congelata -aripi pui
2 carne de vita pulpa dezosata
3 carne de vita antricot fara os
4 carne de vita vrabioara
5 carne de porc cotlet dezosat
6 carne de porc ceafa dezosata
7 carne de porc pulpa dezosata MATRA S.R.L. 90.840 RON
8 carne de porc spata dezosata
9 ficat de pui congelat
10 pate de ficat 5.400 RON STEDYAN COM S.R.L. 4.327,50 RON ↓19,9%
11 preparate din carne cremwusti
12 preparate din carne salam uscat CRIS-TIM FAMILY HOLDING 3.868,50 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

99.036 RON

din 164.700 RON estimat 39,9%

Adjudecat la 60,1% din estimat · economie 65.664 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.