Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Truse de instrumentar 2025-2027
- Număr anunț
- CN1080632
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.358.356 RON
- Valoare atribuită
- 1.246.458 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151557
- Termen limită
- 05.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 277183-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243620
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Instrumentar medical 2025-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1243620.pdf
- Formulare_Truse instrumentar SJU-semnat.doc.p7m
- model_acord cadru_truse-semnat.rtf.p7m
- model_contract subs.truse-semnat.rtf.p7m
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.358.356 RON Adjudecat: 1.246.458 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trusa autopsie pentru Medicina Legala | 182.956 RON | DR COLOS MEDICAL | 72.182 RON ↓60,5% |
| 2 | Truse instrumentar chirurgie pentru blocul operator | 535.400 RON | RAFI MEDICAL | 534.400 RON ↓0,2% |
| 3 | Trusa instrumentar chirurgie laparoscopica pentru blocul operat… | 640.000 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 639.876 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR COLOS MEDICAL S.R.L. CUI 41808624
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
1.246.458 RON
din 1.358.356 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 111.898 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.