În evaluare
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnica (elaborare a documentației tehnico-economice fazele DTAC, DTOE, PT si DDE, asistenta tehnica din partea proiectantului ) si execuție lucrări in cadrul proiectului „Construire locuințe NZEB plus pentru tineri in Municipiul Brașov”, Contractul de finanțare nr. 19323/15.02.2023 din cadrul Planului National de Redresare si Reziliența Componenta 10- Fondul Local I.2
- Număr anunț
- CN1080793
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.150.893,32 RON
- Data publicării
- 06.05.2025 13:00
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 290517-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243916
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 2 - Formular propunere tehnica.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CU nr. 1205-03.08.2023.pdf.p7s
- Extras CF 180061.pdf.p7s
- FisaDate_DF1243916.pdf
- MODEL - Acord contractual - Contract .pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
- SF LOCUINTE NZEB_Part1.pdf.p7s
- SF LOCUINTE NZEB_Part2.pdf.p7s
- SF LOCUINTE NZEB_Part3.pdf.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
TOTAL CONSTRUCT LOGISTIK SRL CUI 34947794
Subcontractanți 6
CREATIV INSTAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 41229720
GENERAL STAR CONSULTING SRL CUI 23453442
MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L. CUI 39199490
MIRA ELECTRICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO47558829
MIRAL INSTAL COMPANY SRL CUI RO 15198012
PROTECTOR SYSTEM SRL CUI 14482384
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 SRL CUI RO 16297707
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
STRUCTO TRADING S.R.L. CUI RO38967883
Subcontractanți 5
ARMOREX PROD COM S.R.L. CUI RO 7828087
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
ELECTROCENTER DUE SRL CUI RO13366535
INTERCOM ENERGY SRL CUI RO 33425601
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Valoare estimată
25.150.893,32 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
62 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.