Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat

Furnizare, instalare, configurare și punere în funcțiune infrastructură suport IT si sistem informatic pentru digitalizarea activitatii unitatii, in cadrul proiectului: proiect PNRR Componenta 7 Transformare digitala I.3.3’’Investitii in sistemele informatice si in infrastructura digitala in cadrul unitatii sanitare Spitalul de Pneumoftiziologie Satu Mare”

Număr anunț
CN1080789
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
NOLIMITS TECHNOLOGIES SRL (CUI 5014937)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492.420,42 RON
Valoare atribuită
475.000 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
05.05.2025 07:20
Anunț de atribuire
CAN1149027
Termen limită
05.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243990

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 492.420,42 RON Adjudecat: 475.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Furnizare server cu instalare si configurare inclusa 438.280,42 RON NOLIMITS TECHNOLOGIES S.R.L. 438.000 RON ↓0,1%
9 Site web 25.000 RON HEXALAB 25.000 RON
10 PRTG (500 sensors) cu servicii de instruire incluse 17.140 RON Anulat
11 Software asset management 12.000 RON HEXALAB 12.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HEXALAB CUI 23461259

Valoare atribuită

475.000 RON

din 492.420,42 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 17.420,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.