Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Suport tehnic necesare pentru echipamente / aplicații software

Număr anunț
CN1080788
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
Q-EAST SOFTWARE SRL (CUI 14289821)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.345.443 RON
Valoare atribuită
1.321.277,27 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
06.05.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1151950
Termen limită
10.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
288759-2025
Documentație de atribuire
DF1244003

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (9)

Estimat: 1.345.443 RON Adjudecat: 1.321.277,27 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente / apli… 826.076 RON
2 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplic… 157.300 RON
3 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplic… 62.700 RON
4 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplic… 21.364 RON PRAGMA COMPUTERS S.R.L. 33.176 RON
5 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplica… 54.450 RON Q-EAST SOFTWARE 1.265.401,27 RON
6 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplic… 5.438 RON
7 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplic… 24.785 RON S.C. DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. 22.700 RON ↓8,4%
8 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente /aplic… 8.000 RON
9 Subscripții și suport tehnic necesare pentru echipamente/aplica… 185.330 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.321.277,27 RON

din 1.345.443 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 24.165,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.