Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat
Achizitia de echipamente IT, aferente proiectului "Dezvoltarea sistemelor digitale în cadrul SCBI-eSCBI".
- Număr anunț
- CN1080781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.156.055 RON
- Valoare atribuită
- 1.003.154,50 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1150753
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 286309-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243924
Documente
Documentația de atribuire
- Caiete de sarcini.zip.p7s
- FisaDate_DF1243924.pdf
- Formulare si anexa preturi.zip.p7s
- Model Contract .docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 1.156.055 RON Adjudecat: 1.003.154,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rețea WiFi Spital+ Retea WiFi Ambulatoriu+ Server securitate+Se… | 168.020 RON | S.C. CLOUDLOGIC S.R.L. | 155.850 RON ↓7,2% |
| 2 | Imprimanta casete laborator + Imprimanta lame laborator+Servici… | 339.949 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. | 339.499 RON ↓0,1% |
| 3 | Monitor angiograf+Servicii de instruire utilizare monitor angio… | 250.000 RON | HELLIMED SRL | 249.900 RON |
| 4 | Tablete medicale+Servicii de instruire utilizare tablete medica… | 139.380 RON | Anulat | — |
| 5 | Server PACS radiologie+ Servicii de instruire utilizare/adminis… | 193.000,50 RON | PIXELDATA S.R.L. | 193.000 RON |
| 6 | Stații de lucru radiologie+Servicii de instruire utilizare Staț… | 41.600 RON | S.C. SELECT IT S.R.L. | 40.800 RON ↓1,9% |
| 7 | imprimanta matricială+Servicii de instruire utilizare imprimant… | 24.105,50 RON | S.C. IT GENETICS S.R.L. | 24.105,50 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLOUDLOGIC SRL CUI 33699178
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELECT IT SRL CUI RO 25808681
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Valoare atribuită
1.003.154,50 RON
din 1.156.055 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 152.900,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.