Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

FURNIZARE DOTARI DOTARI ECHIPAMENTE DIGITALE aferente obiectivului “DOTAREA CU ECHIPAMENTE NECESARE FACILITARII PROCESULUI EDUCATIONAL AL INSTITUTIILOR SCOLARE DIN ORASUL GURA HUMORULUI”

Număr anunț
CN1061412
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.169.123,46 RON
Valoare atribuită
3.109.194 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
03.11.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1121265
Termen limită
07.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 213-672458
Documentație de atribuire
DF1195140

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

3.109.194 RON

din 3.169.123,46 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 59.929,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.