Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR INJECTOR AD-BLUE

Număr anunț
DA35835373
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
ROYAL AUTOMOTIVE SRL (CUI 36370829)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.460 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460 RON