Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat

Furnizare energie electrica

Număr anunț
CN1061448
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.484.000 RON
Valoare atribuită
11.310.180 RON 21,9% sub estimat
Data publicării
04.11.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1118298
Termen limită
04.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 214-674901
Documentație de atribuire
DF1195180

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 11.310.180 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare energie electrica pe medie tensiune TINMAR ENERGY S.A. 5.139.180 RON
2 Furnizare energie electrica pe joasa tensiune TINMAR ENERGY 6.171.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961

Valoare atribuită

11.310.180 RON

din 14.484.000 RON estimat 21,9%

Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 3.173.820 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.