Atribuită
Anunț de participare
Contract de achiziție publică de servicii pentru implementarea sistemului REGES-ONLINE în cadrul „REFORMEI EVIDENȚEI ȘI MONITORIZĂRII RELAȚIILOR DE MUNCĂ, finanțat prin Planul National De Redresare Si Reziliență (PNRR) - Componenta 7. Transformarea digitală, investiția 6. Digitalizarea în domeniul muncii și protecției sociale”.
- Număr anunț
- CN1061510
- Autoritate contractantă
- INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
- Cod CPV
- 72230000-6 · Servicii de dezvoltare de software personalizat (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.535.200 RON
- Data publicării
- 05.11.2023 17:00
- Termen limită
- 09.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 215-677202
- Documentație de atribuire
- DF1195523
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1. ANEXA detaliere factori de evaluare_s.pdf
- 2.1. Formulare 25.10.2023.docx.p7m
- 2.1. Formulare 25.10.2023.pdf_s.pdf
- 2.2. Matrice conformitate tehnica.pdf_s.pdf
- 2.2. Matrice REGES-ONLINE_31.10.2023.docx.p7m
- 2.3. ANEXA 2 FORMULAR 6 (PROPUNERE FINANCIARA).pdf_S.pdf
- 2.3. ANEXA 2 FORMULAR 6 (PROPUNERE FINANCIARA).xlsx.p7m
- 3. CAIET DE SARCINI.pdf_s.pdf
- 4. Contract prestari servicii.pdf_s.pdf
- 5. Aviz CTE.pdf_s.pdf
- FisaDate_DF1195523.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FLAME DATA TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 34264511
Asociați 4
ADAMO TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO42579588
DIGITALIX SYSTEMS S.R.L. CUI RO18127466
FRONTAL INTEGRATEG SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39890745
SOFTCENTRIC DEVELOPMENT S.R.L. CUI RO34297810
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.