Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Tipărire și livrare a seturilor de agende, calendare, felicitări, pungi și casete de prezentare (2025)

Număr anunț
CN1061503
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
TESKA GLOBAL PRODUCTION S.R.L. (CUI 32473767)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600.000 RON
Valoare atribuită
564.710 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
05.11.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1121323
Termen limită
14.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 215-677079
Documentație de atribuire
DF1195388

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

564.710 RON

din 600.000 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 35.290 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.